Шановні волонтери Ходорівщини!

Дата: 05.12.2018 11:48

Щиро  вітаю вас із  Міжнародним днем волонтера!

Сьогодні, як ніколи глибоко і гостро, ми відчуваємо силу і значення волонтерських місій. ви допомагаєте нашим захисникам вистояти, стримувати ворога, ефективно виконувати бойові завдання. На вас чекають, на вас сподіваються, вам довіряють і це заслуговує дуже великої поваги!

Завдяки людським якостям волонтерів - безкорисливо приходити на допомогу іншим, у цьому світі не зникає добро. В усі часи благодійність була, є і буде  найбільшим виявом гуманності,  найвищою людською чеснотою.

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей.  Нехай кожен ваш шляхетний вчинок спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

З  повагою

голова Ходорівської об’єднаної територіальної громади                                     Олег КОЦОВСЬКИЙ