Інформація для матерів-одиначок

Дата: 27.11.2018 16:51

Допомога  «Одиноким матерям»

Власниця мережі салонів краси «Ледіспейс» і академії краси допомагає жінкам-одиначкам швидко освоїти високооплачувану професію майстра мікроблейдингу, майстра перманентного макіяжу  - чим  дати змогу їм заробляти від 35000грн в регіонах. Це дозволить жінці повірити в себе та покращити соціальне становище своєї сім’ї.

В чому полягає допомога:

1. Повністю оплачують навчання;
  2. Для жінок з регіонів оплачують дорогу до столиці;
  3. Можуть допомогти з працевлаштуванням як в Києві, так і в регіонах.

Перманентний макіяж - це сучасна технологія вдосконалення брів, губ та очей за допомогою легкого татуажу з використанням спеціальних пігментів для обличчя, що покращують природну привабливість жіночої краси та позбавляють від щоденного макіяжу зазначених зон.

На сьогодні послуги перманентного макіяжу вже набрали шалену популярність серед жіночого населення в усьому світі та стають досить стандартною процедурою в кожному салоні краси та регіонах України. Головна причина популярності - бажання та реальна можливість отримати природний макіяж, як мінімум на 1 рік.

Мікроблейдинг – процедура, дуже схожа на татуаж. Вона також передбачає введення пігменту під шкіру, але принцип дії трохи відрізняється. Якщо за татуажа фарбувальний склад вводиться за допомогою машинки, то за мікроблейдинга вся відповідальність лягає виключно на плечі майстра. Саме він вводить пігмент під шкіру за допомогою спеціального пристосування, яке нагадує найтонший скальпель. В результаті фарба не проникає дуже глибоко і завдяки цьому практично не розтікається. А результат буде максимально природним, бо досвідчений майстер зможе створити тонкі волосинки різної довжини, які практично не відрізняються від натуральних

Здобувши затребувану професію, ви маєте великий шанс значно підвищити свій рівень достатку та якість життя!

Детальніша інформація: https://ladyspase.com.ua/socpm

Фейсбук: https://www.fasbook.com/nataliya.uzarskaya.natali