Нове обличчя шкільного подвір'я в Чорному Острові

Дата: 26.11.2018 02:43

У НВК №11 в  с.Чорний Острів завершився капітальний ремонт прибудинкової території, а саме навколо навчального закладу встановлено бруківку. Це забезпечить комфортні умови пересування учнів та працівників територією школи. Всі роботи виконані за кошти міського бюджету. Загальна вартість робіт   майже 300 тисяч гривень.

Як зазначила депутат Ходорівської міської ради Надія Макогін: «Учнівський, батьківський та педагогічний колективи Чорноострівського НВК висловлюють найтепліші слова подяки голові Ходорівськоі ОТГ Олегу Коцовському та депутатам міської ради за виділення коштів для ремонту шкільного подвір'я. Ваша підтримка свідчить про те, що Ви чудово розумієте сучасні негаразди - і не залишаєтесь осторонь наших проблем. Високо цінуємо Вашудопомогу. Зазначаємо, що Ваша допомога булла вкрай необхідною! Бажаємо Вам міцного здоров'я, душевного спокою та достатку!!! Сподіваємося на подальшу співпрацю!».