Відбулася ХХVІІ  сесія  міської ради

Дата: 16.11.2018 12:06

15 листопада  2018  року   відбулася  ХХVІІ (позачергова)  сесія Ходорівської міської ради за участі 21 депутата міської ради та під головуванням  міського голови Олега  Коцовського.

Депутати прийняли більше 100 рішень, серед яких бюджетні (про виконання Ходорівського міського бюджету за 9 місяців 2018 року, про  передачу коштів у вигляді  міжбюджетних трансфертів із бюджету Ходорівської міської ради, про надання субвенції районному бюджету для придбання житла учаснику бойових дій Казимиріву Зеновію Степановичу на умовах спів фінансування, про  внесення змін до показників Ходорівського міського бюджету на 2018 рік, питання роботи ради (про внесення змін до загальної чисельності та структури виконавчих органів Ходорівської міської ради, про припинення відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Ходорівської міської ради), питання медицини та освіти (про делегування представників закладів охорони здоров’я Ходорівської об’єднаної територіальної громади для роботи у складі Госпітальної ради Львівського госпітального округу, про  затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти  Ходорівської міської  ради Львівської області), питання господарського комплексу (про затвердження кошторисних документацій, про взяття на  облік безхазяйних гідротехнічних споруд водних об’єктів розташованих на території  Ходорівської ОТГ, про затвердження Порядку оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств  Ходорівської  міської ради), земельні питання. А також заслухано інформацію про виконання депутатських запитів та звернень міської ради та прийнято рішення про встановлення мораторію на публічне використання російськомовного продукту  в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації на території Ходорівської ОТГ.