МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «РЕМІНІСЦЕНЦІЇ UA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ» У ХОДОРОВІ

Дата: 12.11.2018 16:35

У неділю, 11 листопада,  у Народному Домі м. Ходорів стартував проект «Ремінісценції UA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ».

Серед гостей заходу – голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій  облдержадміністрації Мирослава Туркало, духовенство, керівники та представникиХодорівської міської ради,  державних установ, організацій, працівники  закладів культури, освітяни, громадськість.

У вітальному слові голова облдержадміністрації  висловив слова вдячності учасникам мистецької програми, а також закликав  щирими та гучними оплесками віддати шану всім українським воїнам, які героїчно боронять кордони нашої держави на сході України.

«Ремінісценції.UA» - це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяції. Проект складається із десяти новел, своєрідних персональних історій - про війну, страх, репресії, смерть, але водночас - про віру, життя, кохання, надію, боротьбу за Україну. Проект триває впродовж жовтня-листопада на території Львівщини.

Ведуча програми - Софія Федина. Балет “Життя” виконав мультимедійне дійство, яке розкрило маловідомі сторінки історії  України. Мета  проекту - реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Проект розкриває сторінки Сандармоху, Розстріляного Відродження, Голодомору, Майдану тощо.

Концепція проекту - «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє".