Запрошуємо всіх, кого цікавить тема протидії торгівлі людьми на робочу зустріч.

Дата: 12.11.2018 14:48

На виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми» у напрямку  покращення доступу до допомоги, гарантованої державою, особам, які постраждали від торгівлі людьми, та вразливих груп населення  - ГО «Центр «Жіночі перспективи» розпочав реалізацію нового проекту «Впровадження  Національного механізму взаємодії (НМВ) суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Львівській області».

Метою проекту є забезпечення: 1) захисту прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми (ПТЛ), в т.ч. дітей, та 2) доступу до допомоги в межах Національного механізму взаємодії (НМВ).

Відповідно до нових змін у законодавстві,  коло Суб'єктів НМВ розширено, зокрема, - включенням органів місцевого самоврядування.

Задля підвищення кваліфікації фахівців органів виконавчої державної влади та місцевого самоврядування у сфері протидії торгівлі людьми  та для окреслення подальших спільних заходів в межах цього проекту Центр «Жіночі перспективи» організовує й проводить робочі зустрічі із представниками структур – суб’єктів НМВ та з керівниками органів місцевого самоврядування.

Запрошуємо відвідати робочу зустріч, яка відбудеться в Ходорові  13 листопада 2018 року 0 12.00. год. В Палаці культури (вул.Грушевського, 29).