Вітаємо працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2018 11:55

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

У цей день ми вітаємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю та  дбає про його культурний розвиток.

Багата талантами наша громада,  наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та майстри народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Від усієї душі дякую Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку  української культури на теренах Ходорівської об’єднаної територіальної громади.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою голова Ходорівської об’єднаної

територіальної громади                                                                                     Олег КОЦОВСЬКИЙ