Перелік документів, необхідних для представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"

Дата: 09.11.2018 10:08

Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» почесне звання України є державною нагородою і є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною. Почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-річного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених дітей.

Зазначаємо, що п’ятій дитині обов’язково повинно бути вісім років. присвоєння зазначеного звання надається тим жінкам, які відмінно виконали свій материнський (батьківський) обов'язок щодо виховання дитини, піклування про її здоров'я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювали належні умови для розвитку її природних здібностей, поважали гідність дитини, готували її до самостійного життя та праці.

1. Клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» на голову райдержадміністрації.
  2. Рішення сесії, виконкому, зборів трудового колективу.
  3. Нагородний лист, відповідно до форми, затвердженої рішенням Комісії державних нагород та геральдики при Президентові України від 17.03.2003р. у 3-ох екземплярах (із зазначенням повної адреси: вулиця, номер будинку, назва населеного пункту; в якому році діти закінчили школу, чітко вказувати адресу проживання дітей, невеличка характеристика на кожну дитину).
  4. Довідка про склад сім’ї.
  5. Копії паспорта матері – 2 екземпляри.
  6. Копія ідентифікаційного коду матері.
  7. Копія трудової книжки матері.
  8. Характеристика на матір.
  9. Довідка з поліції про відсутність/наявність судимості на матір та дітей з 14 років.
  10.  Копія свідоцтва про шлюб або смерть чоловіка.
  11.  Копія паспорта чоловіка.
  12.  Характеристика на чоловіка.
  13.  Копії свідоцтв про народження дітей.
  14.  Копії атестатів про закінчення школи та дипломів, свідоцтв із інших навчальних закладів.
  15.  Довідки зі школи на дітей.
  16.  Характеристики на дітей.
  17.  Довідки з поліції на дітей з 11 до 14 років, що не перебувають на обліку, як правопорушники.
  18.  Довідка зі служби у справах дітей, що неповнолітні та малолітні діти не стоять на обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  19. У разі одруження дітей (дочок) та зміни прізвища надати копію свідоцтва про шлюб.
  20.  У разі смерті дитини копія свідоцтва про смерть та довідка про причину смерті.
  21.  У випадку зміни прізвищ матері, надати їх підтвердження (копії свідоцтв про шлюб, копії свідоцтв про розірвання шлюбу або виписка із РАЦСу).

Усі копії мають бути завірені.

За додатковою інформацією звертайтесь: КУ«Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ходорівської міської ради, e-mail: tercentrkhodoriv@ukr.net

Завідувач відділення допомоги сімї, дітей, молоді у складних життєвих обставинах - Гачан Л.І. , тел: 0980559203