Вітаємо отця Миколу Прунака із ювілеєм священства!

Дата: 08.11.2018 16:20

У сьогоднішній, не по-осінньому  теплий  день,  парафіяльна громада Покрови Пресвятої Богородиці села Вовчатичі, разом із головою Ходорівської ОТГ Олегом Коцовським та старостою Вербицького старостинського округу Юрієм Добушем, засилаємо найщиріші вітання своєму пароху, отцю-протоієрею Миколі Прунаку, із нагоди 20-ліття священства.Цю  життєву дорогу ми з Вами, отче, пройшли разом. Не за горами 20 -ліття, як Ви очолили нашу парафію, заопікувалися не лише проблемами  будівництва храму, а й духовними тривогами вовчатичан.

Всечесний отче, важко дібрати потрібні слова, щоб висловити Вам вдячність за усі ці роки невтомної праці у винограднику Божому. Дякуємо Вам за усе:  за  кожну зрозумілу, і водночас, наповнену  глибоким змістом і мораллю науку, за добре ведення господарства навколо нашого храму, який став окрасою не лише села, але й цілої Ходорівської ОТГ, за погляд, який бачить не лише тіло, але й душу!

Спільними молитвами випрошуємо у Всевишнього для Вас і Вашої родини усіх можливих ласк і щедрот: здоров`я, довголіття, миру, спокою і благополуччя! Хай у Вашій душі не висихає джерело наполегливості, чуйності і доброти, мудрості і жертовності.

Хай Господь обдарує Вас благодатями на многії і благії літа!

З глибокою повагою та щирою вдячністю

Парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Вовчатичі