КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" запрошує на літературні посиденьки

Дата: 07.11.2018 09:04

Степан Іванович Крегенбільд народився 3 листопада 1929 року, проживає в с. Бортники Жидачівського району Львівської області. Він громадський діяч, краєзнавець, поет, письменник-драматург, талановитий художник, засновник громадського краєзнавчого музею у рідному селі Бортники, за словами земляків – «людина – легенда». Після закінчення Курського педагогічного інституту за спеціальністю «вчитель креслення і образотворчого мистецтва» 16 років працював учителем в школах України і Молдови. Через політичні обставини змушений був залишити школу і перекваліфікуватися в будівельника. Працював на будівельних майданчиках України та кількох сусідніх країн.

Вже багато років Степан Крегенбільд займається великою громадською роботою. В його доробку – збірки поезій, прози, драматичних творів, художні полотна, скульптурні композиції.