62 нагороди (перше місце за кількістю нагород) здобули юні каратисти під керівництвом Степана Магарського

Дата: 05.11.2018 16:26

У Львові відбувся відкритий Кубок Львова із кіокушинкай карате. Це - наймасовіші змагання в Україні із цього виду спорту. Учасники сходилися у контактних поєдинках куміте упродовж трьох днів. Демонстрували результати тренувань і гартували силу каратисти із 72 команд. Отримати перепустку на іспит на татамі могли усі, хто займається кіокушинкай в Україні незалежно від віку чи рівня майстерності.

Як зазначає тренер Степан Магарський: «Всіх в турнірі було 1320 учасників від 72 тренерів. Ми виступили найбільшим складом серед всіх заявлених команд - 86 спортсменів. І посіли перше місце за кількістю нагород - 62. З яких:14 перших, 19 других і 29 третіх місць».

До речі, кіокушинкай карате радять займатися уже з п’ятилітнього віку. Адже цей вид спорту розвиває силу, спритність та цілеспрямованість. А дорослим цей спорт може допомогти почуватися впевненим у різних життєвих ситуаціях.