Дитячий  садочок «Вишеньки»: батьки ознайомилися  із  життям  установи та  обрали  батьківський комітет

Дата: 04.11.2018 19:23

Фото без опису В дитячому садочку «Вишеньки» виховується 196 малят, які проживають в м.Ходорові та селах громади.  В кінці  жовтня 2018 року відбулися загальні збори (конференція) закладу дошкільної освіти.

До зборів батьки мали можливість ознайомилися з життям установи: переглянули  відкриті заняття у різних групах, були на  обіді  та на заняттях  гурткової  роботи  з шахів та декоративного мистецтва.

Під час зборів батьки та працівники  обмінялися  думками про виховання дітей в установі,  підготовку  дітей до навчання в “Новій українській школі”, обрали  батьківський комітет і раду закладу.

Для врахування побажання батьків при складанні орієнтовного десятиденного  меню на зимово-весняний період,  було проведено анкетування  батьків  щодо організації  харчування  в садочку.

Головне питання,  яке хвилювало батьків - це забезпечення теплом. Директор закладу Надія Сомик довела до відома, що тепло (орієнтовно)  коштує більше 4-ох тисяч гривень на день. Але, незважаючи на це,  з першого дня похолодання в приміщенні садочку тепло та затишно.

На утримання садочку в 2018 році  передбачено в міському бюджеті 3 млн. 688 тис. грн.