На міському кладовищі в Ходорові освятили пам’ятні Хрести

Дата: 03.11.2018 22:09

Фото без опису1 листопада всі гості та мешканці міста Ходорів, хто не залишився байдужим долучилися до пішої ходи  від школи  №3 ім. Героя України Романа Точина, де з нагоди святкування 100-річчя створення ЗУНР було відкрито та освячено меморіальну таблицю про розташування в цій будівлі начального командування УГА до міського кладовища.

На кладовищі відбулося освячення нових пам’ятних хрестів на могилах Січових Стрільців. Чин освячення провели отець-декан Мар’ян Черепанич, отець Микола Прунак та отець Тарас Гриців в супроводі народної хорової капели «Мрія».

До присутніх  звернувся голова Ходорівської громади Олег Коцовський. Побажавши миру, виховання національної свідомості та розуміння вагомості української історії, голова зокрема підкреслив, що наша держава як і 100 років тому відстоювала своє право на незалежність, так і в теперішній час бореться за мирне небо над головами українців. Тож закликав усіх, хто запалюватиме свічу пам’яті та змовлятиме молитви, згадати про героїв, котрі віддали життя за Україну!

Встановлення  пам’ятників відбулось в рамках проекту «Відновлені імена героїв» за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Ходорівської міської ради.