З Рудківською міською ОТГ ділились досвідом щодо реформування медицини

Дата: 25.10.2018 15:36

Нещодавно відбувся візит колег з Рудківської міської ради (ОТГ) по питаннях реформування медицини.  До складу делегації входили заступник міського голови з гуманітарних питань Рудківської ОТГ Наталя Стахів, в.о.головного лікаря Рудківської лікарні Галина Страшовська, завідуючий терапевтичним відділом Василь Процько.

Секретар ради Ходорівської ОТГ Марія Гавінська ознайомила колег з прийнятими рішеннями міської ради по реформуванню медицини, поділилася досвідом щодо процедури передачі-прийняття в комунальну власність міської ради нерухомого майна, яке перебувало в комунальній власності районної ради. Заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Мельник розповіла про організацію надання послуг первинної та вторинної медичної допомоги, про порядок надання та використання коштів медичної субвенції, про заходи по реформуванню медичної галузі в громаді, про проблемні питання з впровадження реформи охорони здоров’я.

Гості разом з О.Мельник відвідали Ходорівську міську лікарню та поспілкувалися з головним лікарем В.Жигало.