Представники Ходорівської ОТГ брали участь в навчаннях з територіальної оборони
Для популяризації питань територіальної оборони, залучення до її проведення патріотично налаштованого населення та спрямування громадських об’єднань в інтересах підготовки територіальної оборони держави, щороку, у першу суботу жовтня проводиться «День бійця територіальної оборони».
Цього року такий день проведено в Яворівському районі за участі Президента України Петра Порошенка. Глава держави оглянув навчальні місця з підготовки підрозділів територіальної оборони, зокрема особового складу 64-го батальйону територіальної оборони 103-ї окремої бригади територіальної оборони Львівської області.
В порядку проведення занять та підготовки підрозділів територіальної оборони були продемонстровані навички бійців територіальної оборони у роботі із саморобними вибуховими пристроями, мінна безпека, розвідка місцевості, знищення інженерних боєприпасів, відпрацьовані такі питання, як порядок переміщення по полю бою в складних умовах, надання першої медичної допомоги.
Участь в навчаннях брали представники підрозділу територіальної оборони Ходорівської ОТГ Роман Неїжмак, Василь Голяк, Олег Сорока, Михайло Вербовський.