Представники Ходорівської ОТГ брали участь в навчаннях з територіальної оборони

Дата: 24.10.2018 12:46

Фото без описуДля популяризації питань територіальної оборони, залучення до її проведення патріотично налаштованого населення та спрямування громадських об’єднань в інтересах підготовки територіальної оборони держави, щороку, у першу суботу жовтня проводиться «День бійця територіальної оборони».

Цього року такий день проведено в Яворівському районі  за участі Президента України Петра Порошенка. Глава держави оглянув навчальні місця з підготовки підрозділів територіальної оборони, зокрема особового складу 64-го батальйону територіальної оборони 103-ї окремої бригади територіальної оборони Львівської області.

В порядку проведення занять та підготовки підрозділів територіальної оборони були продемонстровані навички бійців територіальної оборони у роботі із саморобними вибуховими пристроями, мінна безпека, розвідка місцевості, знищення інженерних боєприпасів, відпрацьовані такі питання, як порядок переміщення по полю бою в складних умовах, надання першої медичної допомоги.

Участь в навчаннях брали представники підрозділу  територіальної оборони Ходорівської ОТГ Роман Неїжмак, Василь Голяк, Олег Сорока, Михайло Вербовський.