Майже 900 тисяч гривень виділено на придбання будівельних матеріалів для церков Ходорівської ОТГ в 2017 році

Дата: 23.10.2018 23:56

Ідеальний варіант співіснування та функціонування церкви й влади у державі – подоба людському організму, яка має дві руки: кожна робить своє, але працює задля однієї ж справи. Адже, як зазначав Блаженніший Любомир Гузар: «Церквамаєвиховувати людей бути людьми, а люди творять громаду, нормальну державну громаду».

З метою забезпечення соціальної справедливості створення належних умов для розширення співпраці органів місцевого самоврядування з релігійними громадами, гарантування сприятливих умов для розвитку суспільної моралі і гуманізму, сприяння релігійним громадам у проведенні ремонтних та реставраційних робіт церков,  Ходорівською міською радою рішенням ХІІ сесії УІІІ скликання від 10.03.2017 року №796 затверджено Програму «Духовність рятує світ».

На реалізацію вказаної Програми у 2017 році із міського бюджету Ходорівської міської ради виділено 886,0 тисяч гривень на придбання будівельних матеріалів для церков населених пунктів Ходорівської ОТГ:

-           с.Бортники – 25,0 тис. грн.;

-          м.Ходорів (свв.Володимира і Ольги)– 625,0 тис. грн.;

-          с.Вибранівка - 34,0 тис. грн.;

-          с.Сугрів – 15,0 тис. грн.;

-          с. Чорний Острів – 30,0 тис. грн.;

-          с.Новосільці – 25,0 тис. грн.;

-          с.Ятвяги - 16,292 тис. грн.;

-          с.Юшківці – 10,0 тис. грн.;

-          с.Городищенське – 20,0 тис. грн.;

-          с.Вербиця – 75,0 тис. грн.;

-          с.Дев’ятники  - 10,0 тис. грн.

Дана Програма продовжує діяти в 2018 році. Додатково буде проведено інформування про хід виконання програми на офіційному сайті міської ради.