Відбулася зустріч міських голів з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою

Дата: 22.10.2018 00:45

19 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулася зустріч голови ЛОДА Олега Синютки та міських голів Львівщини. Під час зустрічі обговорено перелік проблемних питань, які існують в місцевому самоврядуванні та потребують для їх вирішення тісної співпраці з виконавчою гілкою влади.  Найгостріші питання, це питання ремонту доріг, утилізації твердих побутових відходів, забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет, недостатній обсяг освітньої та медичної субвенції та інші.

Міські голови та голова ЛОДА домовилися проводити такі зустрічі регулярно і наступна зустріч відбудеться в першій половині листопада по питаннях формування бюджету на 2019 рік.

Участь в зустрічі  брала в.о. міського голови, секретар ради Марія Гавінська, яка порушила питання про існування проблеми щодо підключення електроустановок та збільшення їх потужностей  в закладах шкільної та дошкільної освіти Ходорівської ОТГ та про ситуацію, яка склалася із забезпеченням інсуліном 98 хворих на цукровий діабет, які проживають на території громади (загальна сума, необхідна для придбання інсуліну до кінця 2018 року і на січень 2019 року складає більше 400 тисяч гривень, а по попередніх підрахунках витрати на   рік  для цих потреб складають 1 млн.200 тис.грн.)

Організатор зустрічі - Львівське регіональне відділення Асоціації міст України.