Старости Ходорівської громади ділилися досвідом з колегами, яких в грудні чекають вибори до новостворених ОТГ

Дата: 21.10.2018 23:12

19 жовтня в Народному домі  села Дев'ятники Дев'ятниківського старостинського округу відбувся ознайомчий візит сільських голів Радехівської, Лопатинської, Бібрської та Меденицької сільських рад. Дані сільські ради очікують на перші вибори до новостворених  ОТГ, які відбудуться  23 грудня 2018 року.

З колегами своїм досвідом ділилися старости Девятниківського, Чорноострівського, Вибранівського, Загірочківського та Піддністрянського старостинських  округів Ходорівської ОТГ та радник  з питань децентралізації Тарас Баранецький.

Зустріч відбулася за сприяння Львівського центру розвитку місцевого самоврядування.