В Ходорові відбулися урочистості до Дня захисника України

Дата: 16.10.2018 16:52

14 жовтня відзначаємо річницю створення УПА, а також вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання захисника України. В цей час молимося за всіх, хто віддав життя за волю України.

В Ходорові в Палаці культури м. Ходорів відбулись урочистості з нагоди даних свят. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто захищав територіальну цілісність нашої держави та кого з нами вже немає. Із короткою історичною довідкою виступив вчитель ЗОШ №2 м. Ходорів Ярослав Януш. Відбулось покладання квітів та урочистий концерт за участь аматорських колективів Палацу культури.