Перший форум об’єднаних громад Львівщини відбувся в Давидові

Дата: 16.10.2018 16:49

Фото без описуВ Давидівській ОТГ відбувся перший форум об’єднаних громад Львівської області.

У заході взяли участь керівники  громад Львівщини, а також почесні гості народні депутати України Б. Дубневич та О.Юринець, голова Львівської ОДА О.Синютка, керівники Пустомитівського району.

У ході Форуму громад тривали обговорення та дискусійній панелі на такі теми: "Розвиток громад: маршрути успіху", "Ефективна співпраця з владою - запорука успіху територіальних громад", "Соціальна сфера в громадах", "Культура як інструмент розвитку громади", "Реєстраційні аспекти укладення договору оренди".

Кожен присутній долучався до активної комунікації та почерпнув надзвичайно важливу інформацію стосовно розвитку об'єднаних територіальних громад.

Захід був платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем, а також перспектив у громадах Львівської області у зв'язку з процесом децентралізації. Основною метою було посилення ролі місцевого самоврядування в розвитку держави, формування позитивного іміджу громад, створення передумов культурного співробітництва.

В роботі форуму взяла участь секретар Ходорівської  ОТГ Марія Гавінська.