Одразу дві приємні події відбулися в Кам’яному: відкрито оновлений народний дім та проведено ІІ фестиваль повстанської пісні

Дата: 12.10.2018 15:53

Недільного погожого дня 7 жовтня, в Народному домі села Кам’яне Піддністрянського старостинського  округу було велелюдно. Адже в селі відбувалося дві важливі події! Після реконструкції гостинно відкрито двері народного дому, який багато років був в занедбаному  стані  і  в  його приміщенні проведено ІІ фестиваль повстанської пісні  під назвою «Згадаймо славу ту, що в пісню перейшла».

Фестиваль проведений в рамках святкування Покрови, що символізує день народження Української повстанської армії, Дня українського козацтва та Дня захисника України.

Свято розпочалось спільною молитвою та освяченням о. Володимиром приміщення закладу культури. Гості та жителі   села мали змогу почути різноманітні повстанські пісні минулого та сучасності, які їм презентували колективи художньої самодіяльності з усіх старостинських округів Ходорівської ОТГ.

Зі словами привітань до присутніх звернулася в.о.міського голови Марія Гавінська, староста Піддністрянського старостинського округу Ростислав Сомик, заступник  міського голови Ольга Мельник.

Всі учасники фестивалю та директори народних домів громади були відзначені пам’ятними подарунками та грамотами.