Реформування народного часопису «Ходорівщина»

Дата: 11.10.2018 11:28

За Законом України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” усі друковані ЗМІ, засновані органами державної влади чи місцевого самоврядування, впродовж 2016-2018 року мають бути реформовані. На реформування державної преси було відведено три роки і 2018 – останній із них.

Ходорівська міська рада, яка є засновником народного часопису «Ходорівщина» вирішила вийти зі складу засновника з подальшою реорганізацією шляхом перетворенням членами його трудового колективу в суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Рішення міської ради надіслано центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах (Державному комітету телебачення і радіомовлення України) для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування, та центральному органу виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (Міністерству юстиції України), Головному територіальному управлінню юстиції у Львівській області та трудовому колективу редакції.