Вітання з Днем юриста!

Дата: 08.10.2018 16:08

Шановні юристи!

Кожен рік 8 жовтня в Україні відзначається професійне свято юристів, усе життя яких підпорядковано гаслу «Знати право, служити праву, захищати право». Це свято об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. Професія юриста вимагає від фахівців максимальної витримки, а деколи й холоднокровності, відмінної пам’яті, уміння вирішувати конфліктні ситуації та бездоганного знання законодавства.

Сердечно вітаю вас із професійним святом! Вірю, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаю вам плідної роботи, успіхів, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту та плідної співпраці на довгі роки!

В.о. міського голови                                                Марія ГАВІНСЬКА