"Майдан. Погляд зсередини". Презентація книги в Ходорівській бібліотеці

Дата: 04.10.2018 15:23

29 вересня в  Ходорівській  міській публічній  бібліотеці відбулась презентація книги автора - упорядника Олега Трайдакала "Майдан. Погляд зсередини". На презентацію завітали  гості, які були активними  учасниками подій на Майдані в Києві в 2014 році. Вони поділилися своїми відвертими спогадами та враженнями про події того часу.

На перший погляд, це історія про простих людей — справжніх, щирих, добрих і небайдужих. Проте їм судилося стати насправді незвичайними, видатними людьми.У подіях Революції гідності на київському Майдані їм довелось поєднати доброту і терпимість із праведною люттю задля порятунку всієї України. Без перебільшення, самовідданість і щоденна робота цих людей із легендарної «Львівської брами» зробили можливими зміни в українському суспільстві.

У цій книзі на 100% справжні автентичні емоції і почуття: справжнє братерство людей, об’єднаних спільною метою і великою національною родиною, невимовна гіркота втрати людей, які стали за нетривалий час найдорожчими, рідними людьми.

Ця історія не про жорстокість протистояння з ворогом. Вона про справжні чесноти найкращих людей, які живуть поміж нас. І вона насправді захоплює.