ОГОЛОШЕННЯ запрошуємо громадськість міста Ходорова до обговорення детального плану території

Дата: 03.10.2018 14:58

Виконком Ходорівської міської ради запрошує  громадськість  міста Ходорова  для обговорення детального плану території  визначення планувальних обмежень та параметрів забудови  земельної ділянки   для  будівництва гаражу  на  вулиці Волошина,30 в місті Ходорові, гараж №171.

Мета  ДПТ–  визначення планувальних обмежень та параметрів забудови для будівництва  гаражу.

Розробник ДПТ  –    ФОП Спас В.Д.

Замовник – виконком Ходорівської міської ради;

Ініціатор  –   Штих Любомир Євгенович.

Підстава розроблення – рішення Ходорівської міської ради № 2040  від 30.08. 2018  року.

Пропозиції  та зауваження  щодо містобудівної документації  приймаються до міської ради  в  письмовій формі в місячний термін з дня опублікування  на офіційному сайті Ходорівської міської ради та в Народному часописі «Ходорівщина».

Контактний телефон –0673445205  , Контактна особа  Войтович О.М.