Як зробити громаду відкритою та цікавою? В Ходорівській громаді  вивчали тонкощі  комунікації

Дата: 22.09.2018 01:21

Радник з питань комунікації Львівського центру розвитку місцевого самоврядування Дарія Зубрицька  дуже цікаво та змістовно провела тренінг про комунікацію в громаді, ефективне спілкування та порозуміння. У тренінгу взяли участь старости та діловоди старостинських округів, працівники міської ради. Теми, які обговорювалися на тренінгу дуже актуальні для життя громади, адже громада має  бути відкритою та цікавою для всіх: як для своїх мешканців, так і для гостей, туристів, партнерів  та інвесторів.

Присутні  дізналися про те, як залучити додаткові ресурси для комунікацій (людські, інформаційні, творчі), як правильно організувати роботу в даному напрямку. Не було зайвим поговорити про публічний профіль громади, навіщо його формувати і яка роль у цьому процесі старост та діловодів.

«Тренінг дуже цікавий, насичений практичними рекомендаціями. Для мене було новим і цікавим використання під час планування роботи спеціальних інтернет-платформ,  опитувань, створення окремих тематичних груп в соцмережах. Окрім того, ми отримали приклад матриці комунікаційних потреб та ресурсів, яку обов’язково використаємо у своїй роботі. А комунікувати з такою людиною, як пані Дарія завжди цікаво і просто, що дуже важливо», – поділилася своїми враженнями в.о. міського голови Марія Гавінська.

Для Ходорівської ОТГ питання комунікації дуже важливе, поскільки громада велика і дуже важливо вчасно та об’єктивно інформувати мешканців громади про всі події, які в ній відбуваються.