В громаді оновлено парк комунальної техніки

Дата: 18.09.2018 16:45

В Ходорівській  ОТГ для потреб громади придбано  автопідйомник  ПМС-22 на шасі МАЗ-4371N2 за ціною 2 300 000,00 грн. з ПДВ. (кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури)

Виробництво – ВАТ «Пінський завод ЗММ» м.Пінськ, Білорусія.

Автогідропідйомник  ПМС-22 являє собою комбіновану колінчасто-телескопічну конструкцію. ПМС-22 призначений для підйому на висоту до 22,0 м робочих з матеріалами та інструментом для проведення ремонтних, будівельно-монтажних та інших видів робіт. Наявність ізольованої люльки дозволяє виконувати обслуговування електричних установок та ліній електропередач напругою до 1000 В без його відключення. Електрогідравлічний привід і два пульта управління  дозволяють управляти підйомником як з поворотної частини, так і з люльки.

Автопідйомник передано на баланс комунального підприємства «Ходорівське  управлінння комунального господарства».