День громади! Нам два роки…

Дата: 12.09.2018 10:04

Ходорівська об’єднана територіальна громада  протягом двох днів 8 та 9 вересня відзначила свою ІІ річницю створення.

Перший день був більше спортивним: на стадіоні «Цукровик» відбувся турнір з міні-футболу серед команд сіл Рудківці, Чорний Острів, Жирова, міста Ходорова та дитячий шаховий турнір в с.Отиневичі. А ввечері відбувся  концерт заслуженого артиста України Зеновія Гучка.

Другий святковий день розпочався зі змагань дитячо-юнацької ліги Ходорівщини з футболу у селі Вовчатичі. Потім святкування тривали на стадіоні «Будівельник» Ходорова, які розпочались з подячного молебеня, який відслужили священики Ходорівського та Новострілищанського деканатів.

З вітальним словом до жителів Ходорівської ОТГ звернулись отець-декан Марян Черепанич, міський голова Олег Коцовський, керуюча апаратом ЛОДА Маріанна Вільшинська, народний депутат України Андрій Кіт, секретар Ратнівської селищної ради Волинської області Галина Приймачук, заступник війта Гміни Стравчин з Польші Г.Гад, голова Гніздичівської ОТГ Іван Оліяр.

На святковому концерті всіх присутніх  вітали народні аматорські колективи: хорова капела «Мрія», дівочий ансамбль «Ромашка», чоловічий ансамбль «Діброва», ансамбль танцю «Наддністрянка», троїстих музик «Візерунки» (м.Ходорів), хор «Дністряни» (с.Піддністряни),  фольклорні колективи - «Юшківчанка» (с.Юшківці), «Барвінок» (с.Грусятичі), вокальні ансамблі - «Горлиця» (с.Сугрів), «Любисток» (с.Новосільці), хореографічних колективів - «Рудківчанка» (с.Рудківці), «Вихиляс» (м.Ходорів).

Надзвичайно видовищними та захоплюючими  були показові виступи учасників школи Бойового Гопака «Шаблезуб» та учнів відділення кіокушинкай-карате Ходорівської ДЮСШ.

Жителі громади та гості з цікавістю оглядали вироби ужиткового мистецтва, вишивки заслуженого майстра народної творчості України О.Возниці, картини місцевих художників. А найменших гостей  та їх батьків вразила ексклюзивна експозиція із картону ТОВ «Дунапак Україна».

Родзинкою святкування другої річниці Ходорівської ОТГ став виступ заслуженого артиста України Андрія Заліска.

А загалом було весело  та цікаво… музика, співи, танці, сміх, приємні зустрічі та  смачний куліш!