260 учнів вперше переступили шкільний поріг. ФОТОВРАЖЕННЯ ВІД СВЯТА ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
В школах Ходорівської ОТГ відбулися урочисті лінійки з нагоди Дня знань, на яких перший дзвоник сповістив про початок нового навчального року…У закладах загальної середньої освіти буде навчатися 2489 учнів у 178 класах. Перших класів – 22, у яких 260 учнів.
За словами керівника відділу освіти, молоді та спорту Наталії Калинець, виділених урядом кошків для започаткування „Нової української школи” загалом вистачає. З місцевого бюджету частково довелось дофінансовувати придбання шкільних парт (30%) та придбання комп’ютерної техніки й дидактичних матеріалів – 10%. Також вона зазначила, що вчителі, які починають працювати за новою програмою, пройшли відповідне навчання. У Ходорівській ОТГ нову комп’ютерну техніку придбали ще до 1 вересня, очікують на доставку мультимедійних комплексів. Дещо затримується доставка до шкіл Ходорівської ОТГ комплектів нових шкільних меблів через велику кількість замовлень у Вінницької фірми, яка виграла тендер.
Нехай в новому навчальному році розкриються нові таланти, реалізуються цікаві ідеї та будуть успішними шкільні дні.
До Вашої уваги фотовраження від Свята першого дзвоника в школах Ходорівської ОТГ…