Вітання з Днем знань

Дата: 31.08.2018 16:40

Дорогі вчителі та учні!

Вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань!

Це урочисте та хвилююче свято, адже воно символізує нові починання і прагнення якісних змін.

Особливо урочистим є цей день для першокласників, перед якими відкриваються двері у дивовижний світ знань. Знаковим він буде і для тих молодих людей, які  завершують своє навчання в школі.

Нехай цей навчальний рік буде  наповнений  незабутніми  враженнями, а ваші здібності та наполегливість стануть запорукою успіхів і вагомих досягнень.

Висловлюю найщиріші вітання вчителям і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість, допомагають кожній дитині правильно визначити життєві пріоритети.

Вірю у невичерпний інтелектуальний потенціал юних мешканців нашої громади, їх нестримну творчу енергію та здатність змінити країну.

Бажаю всім здоров'я, миру та нових звершень!

З повагою голова Ходорівської обєднаної територіальної громади                                              Олег КОЦОВСЬКИЙ