В селах Ходорівської ОТГ відкриті та успішно працюють 5 філій  дитячої школи мистецтв

Дата: 29.08.2018 12:05

Для того, щоб діти із сільських територій мали  можливість навчатися мистецтву по місцю проживання,  Ходорівською ОТГ відкрито філії Комунального початкового спеціалізованого мистецького закладу «Ходорівська дитяча школа мистецтв ім.Б.-Ю.Янівського», які успішно працюють  у старостинських округах:

• Чорноострівський старостинський округ (клас бандури);
  • Грусятицький старостинський округ (клас баяну);
  •  Піддністрянський старостинський округ в селах Піддністряни та Кам’яне (клас бандури);
  • Бортниківський старостинський округ (клас фортепіано, хореографії та образотворчого мистецтва).

Загальна кількість сільських дітей, які навчаються у даних філіях  музичної школи становить 120 учнів.