До святкування Дня Незалежності в громаді готуються всі

Дата: 23.08.2018 10:58

На виконання розпорядження міського голови Олега Коцовського в Ходорівській ОТГ  провели толоку до Дня Незалежності.

Протягом декількох днів в населених пунктах  проведено роботи по благоустрою, впорядковано території об’єктів культурної спадщини, бюджетних установ, автобусних зупинок.   Все відбувалося  при безпосередній участі старост та діловодів старостинських округів,  працівників бюджетної сфери: закладів культури, освіти, медицини та не байдужих жителів сіл.
  Приємно, що до впорядкування територій населених  пунктів  долучилися як молодь, так і представники старшого покоління, які знаходяться на заслуженому відпочинку.

А вже завтра, 24 серпня та в неділю, 26 серпня по всіх населених пунктах будуть проведені святкові заходи до Дня Незалежності України.