Більше тисячі вірян на прощі в селі Бориничі

Дата: 23.08.2018 10:56

В с. Бориничі, відбулася проща до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини, в якій взяли участь більше тисячі вірян. Біля Чудотворної каплички відулася Велика Святкова літургія. Саме цьогоріч, 19 серпня, виповнилося 155 років після чудотворного явлення Пречистої Діви Марії у Бориницькій капличці.

Тут відбувалося чимало чудес і оздоровлень, а 1863 р. німа дівчинка вперше заговорила, коли випила води з місцевої кринички. Тому невипадково Папа Пій ІХ надав відпустову грамоту.

Саму фігуру Матері Божої нелюди нащили багато разів, капличку руйнували, палили, зрівнювали з землею тракторами. Та люди не переставали ходити до джерела, знову ставили капличку, розчищаючи місцевість, молилися, відправляли Молебень до Пресвятої Богородиці.

Сьогодні на цьому місці споруджено гарну ошатну капличку, впорядковано Хресну дорогу, доглянуто фігуру Матері Божої і криничку біля неї.