Лілія Точин: «Роман завжди був дуже товариським та життєрадісним»… У Львові вшановували пам'ять майданівців, які загинули у боротьбі за Україну

Дата: 08.08.2018 15:05

7 серпня, у Львові в Музеї  визвольної  боротьби  проектом “День народження Героя Небесної Сотні” вшанували пам’ять майданівців, які загинули у боротьбі за Україну  Романа Точина, Романа Сеника та Богдана Сольчаника.

Дружина Героя Небесної Сотні, ходорівчанина Романа Точина, Лілія поділилася з присутніми спогадами про чоловіка, який загинув від кулі снайпера 20 лютого 2014 року на Інститутській.

«Роман завжди був дуже товариським та життєрадісним. Навколо нього постійно гуртувались друзі. Мріяв про свій великий світлий дім, про добробут своїх дітей. Завжди мав час на дітей, проводив з ними увесь вільний час і ми віримо в те, що все буде добре в нашій державі», - сказала Лілія Точин.

Захід об’єднав рідних загиблих майданівців, їхніх друзів, учнів шкіл, у яких навчались герої, а також небайдужих львів’ян.