РЕАЛІЗАЦІЯ  УРЯДОВОЇ  ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Дата: 23.07.2018 01:17

Мета програми – забезпечити кожного громадянина України доступними та життєвонеобхідними лікарськими засобами з доведеною ефективністю, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

В Ходорівській ОТГ для  участі в програмі «Доступні ліки» задіяні на договірних засадах 2 аптечних заклади:

ТзОВ «Медфарм»-«Аптека №67» м.Ходорів,

ТзОВ «Медфарм»-«Аптека №60» м.Ходорів.

На реалізацію програми «Доступні ліки» для Жидачівського району у 2018 році виділено кошти в розмірі 2213,2 тис.грн., з яких у першому півріччі надійшло 1116,7 тис.грн.

Реєстр ліків, що відшкодовуються державою за урядовою програмою “Доступні ліки” переглядається двічі на рік – у січні та липні. Це робиться задля того, щоб ціни на лікарські засоби були актуальні.

Четвертий реєстр “Доступних ліків” буде сформовано та оприлюднено на початку серпня.