«Церква третього тисячоліття»: тривають роботи по спорудженню модерного храму в Ходорові

Дата: 09.07.2018 16:42

У Ходорові тривають роботи у греко-католицькому храмі Володимира та Ольги, який заплановано освятити в липні цього року. На даний час виконано великий об’єм  зовнішніх та внутрішніх робіт  в храмі, а також  тривають роботи по благоустрою території церковного подвір`я.

Коли займаєшся важливою та відповідальною справою, дуже важливо вірити в те, що робиш. А віра у свою місію неможлива без духовності.  Звичайно, що будь-яка будова, не говорячи уже про спорудження  храму Господнього, потребує великих фізичних зусиль і, звичайно, коштів. Глибоко віримо і сподіваємося, що при Божому благословенні, людській підтримці та власній наполегливості ми збудуємо наш храм в ім’я  Господнє і для слави Господньої.

Спроектував храм у 1999 році відомий львівський архітектор, Лауреат Державної  премії України Олександр Матвіїв, у доробку якого, зокрема, ще два відомих сакральних проекти у Львові – костел Матері Божої Неустанної помочі  на вулиці Гетьмана Мазепи та Храм УАПЦ на вулиці Пасічній. На жаль, автору проекту  не судилося побачити своє дітище – він помер 2006-го року.