Керівники відділів освіти обговорювали стратегію школи в об’єднаних територіальних громадах

Дата: 08.07.2018 23:01

Фото без описуЗ ініціативи  Львівського центру розвитку місцевого самоврядування, що діє за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та департаменту освіти ЛОДА  у Львові відбувся семінар для керівників відділів освіти об’єднаних територіальних громад під назвою «Стратегія школи в ОТГ».

З вітальним словом до учасників заходу звернулися голова ЛОДА Олег Синютка, директор Львівського ЦРМС Галина Гречин та директор департаменту освіти Любомира Мандзій, яка представила учасникам концепцію нової української школи.

Відповідальні за освіту в ОТГ ознайомились із теоретичними та практичними засадами реформування сучасної української освіти, а також попрацювали в тематичних групах щодо тенденцій та інноваційних форматів надання освітніх послуг.

Учасником  семінару  від Ходорівської ОТГ була  начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталя Калинець.