64 тисячі гривень виділено на організацію перевезення пільгових категорій громадян громади

Дата: 08.07.2018 21:41

В Жидачівському районі затверджено «Програму компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на приміських маршрутах загального користування у Жидачівському районі Львівської області на 2018-2021 роки». Згідно рішення сесії передбачено виділити 100,0 тис.грн. з районного бюджету для компенсації витрат автомобільним перевізникам та 10% від суми розрахунку відшкодування коштів щомісячно з бюджетів сільських, селищних, міських рад та об’єднаних територіальних громад. Ходорівська міська рада вирішила передати із міського бюджету Ходорівської міської ради кошти у вигляді міжбюджетних трансфертів (субвенції) в межах визначених бюджетних призначень Жидачівському районному бюджету на здійснення компенсаційних виплат перевізникам, які здійснюють перевезення пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом на умовах визначених Програмою компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на приміських маршрутах загального користування у Жидачівському районі Львівської області на 2018-2021 роки та укладеним договором. Станом на 01.07.2018 року сума трансферту становить 64 000 гривень.