В Дулібах відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика

Дата: 26.06.2018 12:07

Весело та людно було 24 червня у селі Дуліби Отиневицького старостинського округу Ходорівської ОТГ . Адже тут  в рамках святкування Дня молоді відбулося  відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. В урочистостях взяли участь: голова Ходорівської ОТГ О.Коцовський, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Р.Хім'як, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» В.Климович,  заступники міського голови, старости старостинських округів та місцеві жителі. Отець Михайло Чмир, адміністратор парафії Св. Арх. Михаїла, освятив спортивний майданчик. З вітальним словом до присутніх звернулися О.Коцовський, Р.Хім'як та староста  С.Грицило.

Директор  народного дому  Галина  Орлик разом з молоддю села підготували спортивно-розважальну програму.

Після  відкриття  нового спортивного майданчика відбувся матч між ФК "Сокіл" Дуліби - юнаки та ФК "Колос" Жирова – юнаки, який  завершився 3-4 на користь команди гостей.   Після матчу  старости Отиневицького старостинського округу Степан Грицило та Жирівського старостинського округу  Орест Пивовар  нагородили обидві команди юних футболістів  медалями.

Зазначимо, що будівництво нового спортивного об’єкту стало можливим завдяки бюджетній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України». Загальна вартість будівництва близько 1,5 млн.грн. з державного та місцевого бюджетів.