Вітання до дня медичного працівника

Дата: 15.06.2018 16:39

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника.
   У переддень свята висловлюю сердечну подяку за Вашу віддану працю, високу моральність й професійність, безмежне милосердя, за віру та надію, яку Ви даруєте людям, за те, що не жаліючи зусиль та часу, одними з найперших приймаєте на себе і поділяєте важкий тягар людського болю й страждань, оберігаєте найцінніший скарб нашої громади – здоров’я та  життя її мешканців.
    Нехай Ваша турбота, тепло й терпіння, подаровані  людям, повернуться до Вас сторицею, а клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З  повагою міський  голова                                          Олег КОЦОВСЬКИЙ