Підготовка до пленарного засідання сесії міської ради завершена

Дата: 13.06.2018 18:31

Протягом кількох днів депутати Ходорівської міської ради працювали   у профільних депутатських комісіях, на яких розглядали питання, які запропоновані до розгляду на черговій сесії міської ради.

13 червня 2018 року  відбулося засідання 2-ох депутатських комісій. Депутати комісії

з питань регулювання земельних відносин, екології, архітектури та адміністративно-територіального устрою розглянули 80 питань, що стосуються надання дозволів на розроблення та затвердження вже розроблених проектів землеустрою та технічних документацій для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства, для будівництва гаражів, передачі земель в оренду, надання дозволів на виготовлення та затвердження виготовлених детальних планів території, внесення змін до рішень міської ради та інші земельні питання.

Основним питанням порядку денного комісії було питання про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.

Це питання широко обговорювалося і на засіданні депутатської комісії з питань бюджету та фінансової політики, яка також відбулася 13 червня.  Депутати розглянули ряд бюджетних питань,  погодили проекти рішень сесії та узгодили проект порядку денного чергової ХХІУ сесії УІІІ скликання, яка відбудеться вже завтра 14 червня об 11.00. годині в Палаці культури м.Ходорова по вул.Грушевського, 63.Фото без опису