Весело, цікаво, креативно відбулося святкування Дня захисту дітей в дитячому садочку «Вишеньки»

Дата: 11.06.2018 14:49

В цей день дитячий садок був святково прикрашений кульками, квітами та іграшками, лунала весела музика.   Весь день в садочку панувала весела та позитивна атмосфера. Піднесений настрій був не тільки у дітей, та у дорослих.

Пройшли ігри та забави , діти співали і танцювали, малювали  на асфальті  та   отримали солодощі .

Цей день надовго запам’ятається  всім присутнім  святковим, радісним настроєм та позитивними емоціями.
    Закликаємо усіх дорослих не тільки 1 червня, а й кожного дня зігрівати теплом і любов'ю дитячі серця, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю не тільки своїх родин, але й нашої громади.