Розважальну програму «Країна дитинства» підготували вихованці Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості

Дата: 11.06.2018 14:42

В цей день біля Ходорівського Палацу культури було людно.Малята та  їх батьки зібралися,щоб відзначити прекрасне дитяче свято-День захисту дітей. Глядачі мали змогу взяти участь у розважальній програмі "Країна дитинства", яку підготували вихованці Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості.

Присутні переглянули інсценізацію "Милі наші матусі" , виставу"Як кошенятко шукало свою маму" , хореографічні композиції "Весела полька" та "Ранок у Карпатах" у виконанні ансамблю народного танцю "Вихиляс" , послухали  пісні "Літо","Цьомки для мами","Мрія"  у виконанні  дівочого вокального ансамблю"Ромашка" та поезію "Мрія української дитини", яку прочитав Р.Буняк.

Діти брали участь у конкурсах, пускали у небо повітряні кульки, танцювали , малювали малюнки на асфальті та  отримували чудові призи.