Випускний бал у логопедичній групі ЗДО «Ромашка»

Дата: 11.06.2018 12:22

Швидко промайнули  роки в дитячому садку, час безтурботних ігор, цікавих занять, веселих свят, нових знайомств та вірних друзів. І ось довгоочікуваний випускний бал в ЗДО «Ромашка» м.Ходорова.

Творчі, креативні педагоги потурбувалися, щоб свято було незвичним, не перекликувалося із попередніми святами та носило інноваційний характер.І направду свято вдалося!

Діти співали пісні «Чудовий садочок», «Хай завжди буде сонце», «Білі птахи», «Садочок  наш»,  «В дружбі жити», «Прощавай садочок»;  декламували вірші; танцювали таночки  «Вальс», «Танець квітів»,«Ромашки»;  показали присутнім  сценку «І знову двійка»;  виконували завдання чарівної Феї ;  вітали своїх вихователів та персонал закладу.

Неперевершеним був  таночок « Ромашки» у виконанні хлопчиків.

З вітальним словом та найкращими побажаннями до дітвори звернулася директор садочку Надія Максимова та методист відділу освіти, молоді та спорту Ірина Веселовська. Випускники відпустили  кульки  і довго дивилися, як вони літають у блакитному небі, а попереду у них багато нового та цікавого!