Координаційна рада учасників бойових дій Львівщини

Дата: 30.05.2018 17:09

В Львівській області створено координаційну раду учасників бойових дій. До її складу увійшло 13 громадських об’єднань: ГО «Ветеранське Братерство Львівщини», НФ «Патріот», Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО, ВО «Об’єднання добровольців», ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», ГО «Українська спілка учасників АТО», ОДЧ «Карпатська Січ», Добровольчий батальйон ОУН, ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО», ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини», ВП ГО «Правий сектор у Львівській області», ГО «Союз ветеранів десанту», ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Мета створення - формувати єдину консолідовану позицію щодо найгостріших проблем учасників АТО, налагодити ефективну взаємодію з органами влади з питань захисту, реалізації законних прав та інтересів учасників бойових дій і їх сімей.