«Соціальні послуги в громаді» - основний тренд IV Міжнародної науково-практичної конференції

Дата: 30.05.2018 13:02

Завідувач відділення допомоги сім’ї, дітей, молоді у складних життєвих обставинах  комунальної установи  «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Уляна Нагірна  взяла участь у IV Міжнародній  науково-практичній  конференції  «Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток»,  яка відбулася 24-25 травня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Конференція була присвячена актуальним проблемам становлення та розвитку соціальної роботи, пошуку шляхів їх вирішення, обміну кращими вітчизняними та міжнародними практиками.
   Основний тренд конференції – майбутнє соціальної сфери в Україні. Реформи. Виклики. Перспективи. Соціальні послуги в громаді. Нові фахівці  - нової системи.
       Конференція  проходила  за підтримки та участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Кулеби М.М.