Акція «Вимірювання артеріального тиску у населення»

Дата: 22.05.2018 16:17

Фото без опису,

Сьогодні,  22 травня, працівники КЗОЗ «Ходорівська міська лікарня» провели у місті Ходорові корисну соціальну акцію «Вимірювання артеріального тиску у населення». Акція привернула увагу місцевих жителів , адже проводилась не у стінах лікарні, а у громадських місцях, супермаркетах, аптеках, адмінустановах.

Усі охочі змогли виміряти артеріальний тиск та отримати  короткі консультації  медиків. Дякуємо медикам за дуже актуальну акцію, бо  саме моніторинг артеріального тиску є одним із методів попередження розвитку серцево-судинних захворювань.  Крім того, акція посприяла розвитку ще більшої довіри і розуміння з боку населення до   роботи медичних працівників.