Якщо говорити між нами, то все починається з мами

Дата: 21.05.2018 12:23

Під такою назвою читачі бібліотеки для дітей КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека» провели літературний пленер. Свято організувати дітям допомогли бібліотекар молодшого відділу обслуговування Л.М. Магац, яка  прочитала  юним художникам оповідання Ніни Блажко «Кращий подарунок», сюжет якого для став основою для малювання портретів матерів та керівник гуртка живопису «Мальва» М.М. Походжай КПЗ «Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості», яка розповіла дітям про походження свята День матері.

Юні художники з великою любов’ю на папері відтворили образ матері і взяли участь у діалозі «За що я люблю свою маму?». Своїми роботами діти висловили матерям любов, повагу, вдячність за недоспані ночі та велике серце.