Велика дорога розпочинається з першого кроку - шаховий турнір серед найменших

Дата: 21.05.2018 11:12

Серед інтелектуальних ігор шахам належить одне з провідних  місць. Ця захоплива гра служить не лише для розваги, але й для розвитку логічного мислення, кмітливості. Завдяки їй розвивається просторова уява і пам’ять. Дитина, яка навчається цій грі, стає більш зібраною, звикає самостійно мислити та приймати рішення. Гру в шахи можна обрати і як спосіб домашнього дозвілля або хобі для всієї родини, і в дитячому садку вона знаходить гідне місце.

Серед вихованців  закладу дошкільної освіти  «Вишеньки» 16 травня 2018 року відбувся шаховий турнір присвячений Дню матері . В турнірі взяли участь вихованці  середніх і старших груп.

Керівник шахового гуртка Гулей Олег Григорович привітав вихованців садочку та їх батьків та пригадав учасникам правила проведення змагань.

Основними завданнями заходу було закріпити знання дітей про шахи, сприяти розвитку навичок гри, розвивати ініціативу, самоконтроль, формувати доброзичливе ставлення до супротивника.

Змагання проходили в декілька етапів. . На шахових полях розгорнулися справжні баталії: діти довго міркували над кожним ходом. Турнір пройшов  в радісній атмосфері і закінчився урочистим нагородженням грамотами вихованців за їх досягнення в розв’язуванні шахових задач.

Велика дорога розпочинається з першого кроку. І, хто знає, може так статися, що сьогоднішні маленькі гравці завтра стануть чемпіонами країни!