ТРИВАЄ ДРУГИЙ ЕТАП ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ НА ДОТАЦІЮ ЗА УТРИМАННЯ МОЛОДНЯКА ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ

Дата: 21.05.2018 11:00

На Львівщині завершили перший етап прийому документів на дотацію за утримання молодняка великої рогатої худоби (ВРХ). Як інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА станом на 1 травня вже 125 фізичних осіб-власників тварин із Львівщини, які в своїх господарствах утримують 191 голів молодняка, подали документи на дотацію.  Загальна сума дотації складає - 306,6 тис гривень.

Прийняття документів на дотацію продовжують, відтак другий етап завершать 1 вересня.

Нагадаємо, що для отримання дотації власники тварин повинні подати до органів місцевого самоврядування наступні документи:

- копії паспортів ВРХ, у випадку утримання 10 і більше голів молодняка - витяг з Єдиного державного реєстру тварин, виданий Агентством з ідентифікації  і реєстрації тварин;

- копію паспорта особи – власника тварини;

- копію довідки  або договору про відкриття рахунку в банку;

- копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання із наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі: за досягненням віку 4 місяці - 300 гривень за голову, 8 місяців – 700 гривень, 12 місяців - 1 500 гривень. Загалом при досягненні молодняком 12 місячного віку кожен власник тварини може отримати 2500 гривень.